У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Реть - Мельня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Реть - Мельня:

Поточний розклад електричок Реть - Мельня включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 05 хв зі станції Реть і прибуває на станцію Мельня о 13 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Хутір-Михайлівський - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Реть і Мельня цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Кролевець(17.58), Алтинівка(18.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Реть - Мельня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Реть Мельня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Реть - Мельня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Реть та Мельня – 31.0 км. Ціна квитка на електричку Реть Мельня складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 05.35
Реть
06.14
Мельня
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Хутір-Михайлівський Конотоп 07.24
Реть
08.03
Мельня
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 13.05
Реть
13.44
Мельня
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 17.51
Реть
18.31
Мельня
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Реть -Мельня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Реть — Мельня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мельня — Реть