У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Реть - Присеймів'я
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Реть - Присеймів'я:

Поточний розклад електричок Реть - Присеймів'я включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 05 хв зі станції Реть і прибуває на станцію Присеймів'я о 13 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6545 сполученням Хутір-Михайлівський - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Реть і Присеймів'я цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Кролевець(17.58), Алтинівка(18.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Реть - Присеймів'я, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Реть Присеймів'я ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Реть - Присеймів'я можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Реть та Присеймів'я – 24.9 км. Ціна квитка на електричку Реть Присеймів'я складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Реть -Присеймів'я можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Реть — Присеймів'я

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Присеймів'я — Реть