У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Херсон(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Херсон(всі вокзали):

Розклад поїздів Рівне Херсон(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Херсон(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Миронівка, Біла Криниця, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.49 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 09.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Херсон(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Херсон(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рівне - Херсон(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
188П Ковель Миколаїв 13.49
Рівне
09.02
Херсон
19 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Херсон(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон(всі вокзали) — Рівне