У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогатин - Криве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогатин - Криве:

Поточний розклад електричок Рогатин - Криве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 25 хв зі станції Рогатин і прибуває на станцію Криве о 17 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 1 хв. Між станціями Рогатин і Криве цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Путятинці(15.38), Мечищів(16.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогатин - Криве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогатин Криве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогатин - Криве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогатин та Криве – 46.3 км. Ціна квитка на електричку Рогатин Криве складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 15.25
Рогатин
17.26
Криве
2 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогатин -Криве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогатин — Криве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Криве — Рогатин