У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогатин - Слобода-Теофіпольська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогатин - Слобода-Теофіпольська:

Поточний розклад електричок Рогатин - Слобода-Теофіпольська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 25 хв зі станції Рогатин і прибуває на станцію Слобода-Теофіпольська о 17 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 26 хв. Між станціями Рогатин і Слобода-Теофіпольська цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Путятинці(15.38), Мечищів(16.41), Криве(17.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогатин - Слобода-Теофіпольська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогатин Слобода-Теофіпольська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогатин - Слобода-Теофіпольська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогатин та Слобода-Теофіпольська – 59.2 км. Ціна квитка на електричку Рогатин Слобода-Теофіпольська складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 15.25
Рогатин
17.51
Слобода-Теофіпольська
2 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогатин -Слобода-Теофіпольська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогатин — Слобода-Теофіпольська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобода-Теофіпольська — Рогатин