У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогатин - Тернопіль-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогатин - Тернопіль-Пас.:

Поточний розклад електричок Рогатин - Тернопіль-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 25 хв зі станції Рогатин і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 1 хв. Між станціями Рогатин і Тернопіль-Пас. цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Путятинці(15.38), Мечищів(16.41), Криве(17.26), Веснівка(18.04), Серединки(18.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогатин - Тернопіль-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогатин Тернопіль-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогатин - Тернопіль-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогатин та Тернопіль-Пас. – 96.2 км. Ціна квитка на електричку Рогатин Тернопіль-Пас. складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 15.25
Рогатин
19.26
Тернопіль-Пас.
4 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогатин -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогатин — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тернопіль-Пас. — Рогатин