У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне-Волинське - Кам'янське-Пасажирське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокитне-Волинське - Кам'янське-Пасажирське:

Розклад поїздів Рокитне-Волинське Кам'янське-Пасажирське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Рокитне-Волинське Кам'янське-Пасажирське найчастіше зупиняються на станціях Остки, Олевськ, Білокоровичі, Коростень, Житомир, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.53 зі станції Рокитне-Волинське, в кінцевий же пункт Кам'янське-Пасажирське прибувають вони відповідно о 17.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокитне-Волинське Кам'янське-Пасажирське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокитне-Волинське - Кам'янське-Пасажирське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рокитне-Волинське - Кам'янське-Пасажирське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокитне-Волинське – Кам'янське-Пасажирське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132 Львів Дніпро 01.53
Рокитне-Волинське
17.47
Кам'янське-Пасажирське
15 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокитне-Волинське -Кам'янське-Пасажирське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне-Волинське — Кам'янське-Пасажирське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янське-Пасажирське — Рокитне-Волинське