У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне-Волинське - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокитне-Волинське - Знам'янка:

Розклад поїздів Рокитне-Волинське Знам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рокитне-Волинське Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Остки, Олевськ, Білокоровичі, Коростень, Житомир, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.59 зі станції Рокитне-Волинське, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 14.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокитне-Волинське Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокитне-Волинське - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рокитне-Волинське - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокитне-Волинське – Знам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
132 Львів Дніпро 01.59
Рокитне-Волинське
14.16
Знам'янка-Пас.
12 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокитне-Волинське -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне-Волинське — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Рокитне-Волинське