У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожнятів - Коломия:

Розклад поїздів Рожнятів Коломия на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рожнятів Коломия найчастіше зупиняються на станціях Калуш, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.04 зі станції Рожнятів, в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 20.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожнятів Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожнятів - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожнятів - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожнятів – Коломия залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
345 Ужгород Чернівці 18.04
Рожнятів
20.17
Коломия
2 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожнятів -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнятів — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Рожнятів