У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів - Сколе
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожнятів - Сколе:

Розклад поїздів Рожнятів Сколе на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рожнятів Сколе найчастіше зупиняються на станціях Долина, Болехів, Моршин, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.08 зі станції Рожнятів, в кінцевий же пункт Сколе прибувають вони відповідно о 12.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожнятів Сколе є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожнятів - Сколе складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рожнятів - Сколе можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожнятів – Сколе залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
346 Чернівці Ужгород 10.08
Рожнятів
12.27
Сколе
2 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожнятів -Сколе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнятів — Сколе

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сколе — Рожнятів