У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожнятів - Славське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожнятів - Славське:

Розклад поїздів Рожнятів Славське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Рожнятів Славське найчастіше зупиняються на станціях Долина, Болехів, Моршин, Стрий, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.08 зі станції Рожнятів, в кінцевий же пункт Славське прибувають вони відповідно о 13.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожнятів Славське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожнятів - Славське складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рожнятів - Славське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожнятів – Славське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
346 Чернівці Ужгород 10.08
Рожнятів
13.06
Славське
2 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожнятів -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожнятів — Славське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славське — Рожнятів