У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсоша - Гуменці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсоша - Гуменці:

Поточний розклад електричок Розсоша - Гуменці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 21 хв зі станції Розсоша і прибуває на станцію Гуменці о 11 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6385 сполученням Хмельницький - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 2 г 0 хв. Між станціями Розсоша і Гуменці цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Скібневе(14.29), Ярмолинці(15.01), Балин(15.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсоша - Гуменці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсоша Гуменці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсоша - Гуменці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсоша та Гуменці – 74.6 км. Ціна квитка на електричку Розсоша Гуменці складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6383 Хмельницький Ларга 09.21
Розсоша
11.17
Гуменці
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 14.23
Розсоша
16.23
Гуменці
2 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсоша -Гуменці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсоша — Гуменці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гуменці — Розсоша