У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсоша - Мукша
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсоша - Мукша:

Поточний розклад електричок Розсоша - Мукша включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 21 хв зі станції Розсоша і прибуває на станцію Мукша о 11 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6385 сполученням Хмельницький - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 2 г 40 хв. Між станціями Розсоша і Мукша цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Скібневе(14.29), Ярмолинці(15.01), Балин(15.58), Кам'янець-Подільський(16.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсоша - Мукша, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсоша Мукша ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсоша - Мукша можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсоша та Мукша – 95.2 км. Ціна квитка на електричку Розсоша Мукша складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6383 Хмельницький Ларга 09.21
Розсоша
11.57
Мукша
2 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 14.23
Розсоша
17.03
Мукша
2 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсоша -Мукша можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсоша — Мукша

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мукша — Розсоша