У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розжив'ївка - Балки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розжив'ївка - Балки:

Поточний розклад електричок Розжив'ївка - Балки включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 02 хв зі станції Розжив'ївка і прибуває на станцію Балки о 14 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6578-6660 сполученням Полтава-Південна - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Розжив'ївка і Балки цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розжив'ївка - Балки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розжив'ївка Балки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розжив'ївка - Балки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розжив'ївка та Балки – 4.2 км. Ціна квитка на електричку Розжив'ївка Балки складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розжив'ївка -Балки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розжив'ївка — Балки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балки — Розжив'ївка