У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рубанівка - Херсон(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рубанівка - Херсон(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Рубанівка - Херсон(всі вокзали) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 31 хв зі станції Рубанівка і прибуває на станцію Херсон(всі вокзали) о 19 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6771 сполученням Нововесела - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 4 г 53 хв. Між станціями Рубанівка і Херсон(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них 90 Км(14.44), 128 Км(16.03), Електромаш(16.55), Івано-Копине(17.57), Строковий(18.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рубанівка - Херсон(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рубанівка Херсон(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рубанівка - Херсон(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6771 Нововесела Херсон 14.31
Рубанівка
19.24
Херсон
4 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рубанівка -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рубанівка — Херсон(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Херсон(всі вокзали) — Рубанівка