У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рупине - Боромля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рупине - Боромля:

Поточний розклад електричок Рупине - Боромля включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 08 хв зі станції Рупине і прибуває на станцію Боромля о 20 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6051 сполученням Охтирка - Суми, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Рупине і Боромля цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Смородине(07.32), 102 Км(08.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рупине - Боромля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рупине Боромля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рупине - Боромля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рупине та Боромля – 29.3 км. Ціна квитка на електричку Рупине Боромля складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Охтирка Суми 07.26
Рупине
08.50
Боромля
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 17.59
Рупине
19.07
Боромля
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 20.08
Рупине
20.52
Боромля
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рупине -Боромля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рупине — Боромля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Боромля — Рупине