У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рупине - Суми(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рупине - Суми(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Рупине - Суми(всі вокзали) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 26 хв зі станції Рупине і прибуває на станцію Суми(всі вокзали) о 09 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6051 сполученням Охтирка - Суми, в цьому випадку поїздка займе 2 г 8 хв. Між станціями Рупине і Суми(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Смородине(07.32), 102 Км(08.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рупине - Суми(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рупине Суми(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рупине - Суми(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рупине та Суми(всі вокзали) – 60.4 км. Ціна квитка на електричку Рупине Суми(всі вокзали) складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Охтирка Суми 07.26
Рупине
09.34
Суми
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рупине -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рупине — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми(всі вокзали) — Рупине