У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рибники - Садова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рибники - Садова:

Поточний розклад електричок Рибники - Садова включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 53 хв зі станції Рибники і прибуває на станцію Садова о 17 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Підвисоке - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Рибники і Садова цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Потутори(17.02), Йосипівка(17.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рибники - Садова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рибники Садова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рибники - Садова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рибники та Садова – 30.6 км. Ціна квитка на електричку Рибники Садова складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 16.53
Рибники
17.55
Садова
1 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254* Підвисоке Тернопіль 16.53
Рибники
17.55
Садова
1 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рибники -Садова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рибники — Садова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Садова — Рибники