У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Римнику Серат - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Римнику Серат - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Римнику Серат Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Римнику Серат Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Фокшани, Вадул-Сірет, Космин, Волока, Великий Кучурів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.55 зі станції Римнику Серат, в кінцевий же пункт Чернівці Південна прибувають вони відповідно о 18.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Римнику Серат Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Римнику Серат - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Римнику Серат - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 08.55
Римнику Серат
19.10
Чернівці
10 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Римнику Серат -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Римнику Серат — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Римнику Серат