У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Римнику Серат - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Римнику Серат - Хмельницький:

Розклад поїздів Римнику Серат Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Римнику Серат Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Фокшани, Тисівці, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Ларга, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 08.55 зі станції Римнику Серат, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 02.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Римнику Серат Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Римнику Серат - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Римнику Серат - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 08.55
Римнику Серат
02.50
Хмельницький
17 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Римнику Серат -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Римнику Серат — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Римнику Серат