У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Садова - Ставки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Садова - Ставки:

Поточний розклад електричок Садова - Ставки включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 56 хв зі станції Садова і прибуває на станцію Ставки о 18 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Підвисоке - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Садова і Ставки цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Садова - Ставки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Садова Ставки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Садова - Ставки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Садова та Ставки – 4.2 км. Ціна квитка на електричку Садова Ставки складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 17.56
Садова
18.13
Ставки
17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6254* Підвисоке Тернопіль 17.56
Садова
18.13
Ставки
17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Садова -Ставки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Садова — Ставки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ставки — Садова