У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сахкамінь - Велика Слобідка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сахкамінь - Велика Слобідка:

Поточний розклад електричок Сахкамінь - Велика Слобідка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 10 хв зі станції Сахкамінь і прибуває на станцію Велика Слобідка о 17 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6385 сполученням Хмельницький - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 1 г 3 хв. Між станціями Сахкамінь і Велика Слобідка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Нігин(16.14), Мукша(17.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сахкамінь - Велика Слобідка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сахкамінь Велика Слобідка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сахкамінь - Велика Слобідка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сахкамінь та Велика Слобідка – 35.1 км. Ціна квитка на електричку Сахкамінь Велика Слобідка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6383 Хмельницький Ларга 11.04
Сахкамінь
12.07
Велика Слобідка
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 16.10
Сахкамінь
17.13
Велика Слобідка
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сахкамінь -Велика Слобідка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сахкамінь — Велика Слобідка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Велика Слобідка — Сахкамінь