У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самійлівка - Синельникове-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самійлівка - Синельникове-2:

Поточний розклад електричок Самійлівка - Синельникове-2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 30 хв зі станції Самійлівка і прибуває на станцію Синельникове-2 о 08 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6277 сполученням Лозова - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Самійлівка і Синельникове-2 цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Жемчужне(06.39), 988 Км(07.08), 1025 Км(07.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самійлівка - Синельникове-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самійлівка Синельникове-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самійлівка - Синельникове-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самійлівка та Синельникове-2 – 78.5 км. Ціна квитка на електричку Самійлівка Синельникове-2 складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6277 Лозова Дніпро 06.30
Самійлівка
08.44
Синельникове-2
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самійлівка -Синельникове-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самійлівка — Синельникове-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Синельникове-2 — Самійлівка