У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самійлівка - Синельникове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самійлівка - Синельникове:

Поточний розклад електричок Самійлівка - Синельникове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Самійлівка і прибуває на станцію Синельникове о 20 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6277 сполученням Лозова - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 14 хв. Між станціями Самійлівка і Синельникове цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Жемчужне(06.39), 988 Км(07.08), 1025 Км(07.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самійлівка - Синельникове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самійлівка Синельникове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самійлівка - Синельникове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самійлівка та Синельникове – 76.2 км. Ціна квитка на електричку Самійлівка Синельникове складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6277* Лозова Дніпро 06.30
Самійлівка
08.44
Синельникове-2
2 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6537 Лозова Запоріжжя 13.23
Самійлівка
14.59
Синельникове-1
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
6291 Лозова Синельникове 18.31
Самійлівка
20.03
Синельникове-1
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самійлівка -Синельникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самійлівка — Синельникове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Синельникове — Самійлівка