У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Моквин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сарни - Моквин:

Поточний розклад електричок Сарни - Моквин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 50 хв зі станції Сарни і прибуває на станцію Моквин о 05 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333-6334 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Сарни і Моквин цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 84 Км(04.57), Малинськ(05.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сарни - Моквин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сарни Моквин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сарни - Моквин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сарни та Моквин – 39.9 км. Ціна квитка на електричку Сарни Моквин складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333-6334 Сарни Здолбунів 04.50
Сарни
05.48
Моквин
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сарни -Моквин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Моквин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Моквин — Сарни