У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Яринівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сарни - Яринівка:

Поточний розклад електричок Сарни - Яринівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 50 хв зі станції Сарни і прибуває на станцію Яринівка о 05 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333-6334 сполученням Сарни - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Сарни і Яринівка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них 84 Км(04.57), Малинськ(05.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сарни - Яринівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сарни Яринівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сарни - Яринівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сарни та Яринівка – 35.7 км. Ціна квитка на електричку Сарни Яринівка складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333-6334 Сарни Здолбунів 04.50
Сарни
05.40
Яринівка
50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сарни -Яринівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Яринівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яринівка — Сарни