У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Балин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Балин:

Поточний розклад електричок Савинці - Балин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Балин о 10 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6385 сполученням Хмельницький - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Савинці і Балин цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Балин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Балин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Балин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савинці та Балин – 27.6 км. Ціна квитка на електричку Савинці Балин складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6383 Хмельницький Ларга 10.12
Савинці
10.52
Балин
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 15.14
Савинці
15.58
Балин
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Балин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Балин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Балин — Савинці