У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Хмельницький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Хмельницький:

Поточний розклад електричок Савинці - Хмельницький включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 38 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Хмельницький о 10 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6382 сполученням Ларга - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Савинці і Хмельницький цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Ярмолинці(08.49), Скібневе(09.21), Речовий ринок(10.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Хмельницький, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Хмельницький ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Хмельницький можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савинці та Хмельницький – 57.0 км. Ціна квитка на електричку Савинці Хмельницький складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6382 Ларга Хмельницький 08.38
Савинці
10.37
Хмельницький
1 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Хмельницький

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хмельницький — Савинці