У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Ленківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Ленківці:

Поточний розклад електричок Савинці - Ленківці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 12 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Ленківці о 12 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6385 сполученням Хмельницький - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 2 г 11 хв. Між станціями Савинці і Ленківці цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Лошківці(15.20), Нігин(16.14), Мукша(17.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Ленківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Ленківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Ленківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савинці та Ленківці – 74.7 км. Ціна квитка на електричку Савинці Ленківці складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6383 Хмельницький Ларга 10.12
Савинці
12.19
Ленківці
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 15.14
Савинці
17.25
Ленківці
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Ленківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Ленківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ленківці — Савинці