У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селещина - Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селещина - Полтава:

Поточний розклад електричок Селещина - Полтава включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 09 хв зі станції Селещина і прибуває на станцію Полтава о 13 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6657-6579 сполученням Лозова - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Селещина і Полтава цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 18 Км(21.55), Пост Ворскла(22.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селещина - Полтава, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селещина Полтава ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селещина - Полтава можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селещина та Полтава – 23.0 км. Ціна квитка на електричку Селещина Полтава складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селещина -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селещина — Полтава

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава — Селещина