У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Богданівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Богданівка:

Поточний розклад електричок Семенівка - Богданівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 09 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Богданівка о 21 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 964 сполученням Семенівка - Терещенська, в цьому випадку поїздка займе 4 г 10 хв. Між станціями Семенівка і Богданівка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Пост 91 Км(17.24), Узруй(18.04), Новгород-Сіверський(18.50), Пирогівка(21.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Богданівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Богданівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Богданівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Богданівка – 69.7 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Богданівка складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
964 Семенівка Терещенська 17.09
Семенівка
21.19
Богданівка
4 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Богданівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .