У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шайтарове - Первомайськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шайтарове - Первомайськ:

Поточний розклад електричок Шайтарове - Первомайськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 34 хв зі станції Шайтарове і прибуває на станцію Первомайськ о 15 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6603 сполученням Помічна - Подільськ-Жм., в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Шайтарове і Первомайськ цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шайтарове - Первомайськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шайтарове Первомайськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шайтарове - Первомайськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Шайтарове та Первомайськ – 38.0 км. Ціна квитка на електричку Шайтарове Первомайськ складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6603 Помічна Подільськ 07.01
Шайтарове
07.56
Первомайськ-на-Бузі
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 14.34
Шайтарове
15.17
Первомайськ-на-Бузі
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шайтарове -Первомайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шайтарове — Первомайськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Первомайськ — Шайтарове