У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шипувате - Куп'янськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Шипувате - Куп'янськ:

Поточний розклад електричок Шипувате - Куп'янськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 16 хв зі станції Шипувате і прибуває на станцію Куп'янськ о 20 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6551 сполученням Вовчанськ - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Шипувате і Куп'янськ цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Прилютове(04.53), Шапківка(05.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Шипувате - Куп'янськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Шипувате Куп'янськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Шипувате - Куп'янськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6551 Вовчанськ Куп'янськ 04.48
Шипувате
06.39
Куп'янськ-Вузловий
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути
6563 Вовчанськ Куп'янськ 13.58
Шипувате
15.31
Куп'янськ-Вузловий
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6859 Вовчанськ Куп'янськ 19.16
Шипувате
20.43
Куп'янськ-Вузловий
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Шипувате -Куп'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шипувате — Куп'янськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куп'янськ — Шипувате