У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Солідарний - Старобільськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Солідарний - Старобільськ:

Поточний розклад електричок Солідарний - Старобільськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 10 хв зі станції Солідарний і прибуває на станцію Старобільськ о 16 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6481 сполученням Лантратівка - Кіндрашівська Нова, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Солідарний і Старобільськ цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Солідарний - Старобільськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Солідарний Старобільськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Солідарний - Старобільськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6481 Лантратівка Кіндрашівська Нова 14.10
Солідарний
16.05
Старобільськ
1 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Солідарний -Старобільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Солідарний — Старобільськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старобільськ — Солідарний