У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Степок - Тарасівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Степок - Тарасівка:

Поточний розклад електричок Степок - Тарасівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 56 хв зі станції Степок і прибуває на станцію Тарасівка о 08 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7034 сполученням Житомир - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 25 хв. Між станціями Степок і Тарасівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 62 Км(06.02), Липняк(06.32), Скригалівка(06.59), Фастів-1(07.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Степок - Тарасівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Степок Тарасівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Степок - Тарасівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7034 Житомир Київ 05.56
Степок
08.21
Тарасівка
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Степок -Тарасівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Степок — Тарасівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тарасівка — Степок