З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сучава(всі вокзали) - Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сучава(всі вокзали) - Фастів:

Розклад поїздів Сучава(всі вокзали) Фастів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Сучава(всі вокзали) Фастів найчастіше зупиняються на станціях Дорнешти, Чернівці, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.21 зі станції Сучава Норд, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 07.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сучава(всі вокзали) Фастів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сучава(всі вокзали) - Фастів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Сучава(всі вокзали) - Фастів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 12.51
Сучава Город
07.04
Фастів-1
18 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сучава -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сучава(всі вокзали) — Фастів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів — Сучава(всі вокзали)