У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Мукачево:

Розклад поїздів Суми Мукачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 33. Потяги, що курсують за напрямком Суми Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Острог, Свалява, Воловець, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.25 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 13.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Суми - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 17.25
Суми
13.55
Мукачево
20 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Суми