З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Миколаїв:

Розклад поїздів Суми Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Суми Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.26 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 14.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Суми - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
775К Харків Херсон 00.26
Суми
14.00
Миколаїв-Пас.
13 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Суми