З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Запоріжжя:

Розклад поїздів Суми Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Суми Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Смородине, Богодухів, Люботин, Харків-Пас., Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.46, 20.57 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 13.50, 05.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Суми - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
776К Київ Запоріжжя 05.46
Суми
13.50
Запоріжжя-1
8 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 20.57
Суми
05.18
Запоріжжя-1
8 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Суми