У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Болехів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Болехів:

Розклад поїздів Свалява Болехів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Болехів найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Моршин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.48 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Болехів прибувають вони відповідно о 17.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Болехів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Болехів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Болехів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Болехів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
345 Ужгород Чернівці 13.48
Свалява
17.14
Болехів
3 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Болехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Болехів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Болехів — Свалява