У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Свалява Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Моршин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.48 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 21.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Чернівці(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
345 Ужгород Чернівці 13.48
Свалява
21.32
Чернівці
7 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Свалява