У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Чернівці:

Розклад поїздів Свалява Чернівці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Моршин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.48 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 21.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Чернівці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Чернівці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
345 Ужгород Чернівці 13.48
Свалява
21.32
Чернівці
7 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Свалява