У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святогірськ - Куп'янськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Святогірськ - Куп'янськ:

Поточний розклад електричок Святогірськ - Куп'янськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 10 хв зі станції Святогірськ і прибуває на станцію Куп'янськ о 19 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6486 сполученням Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 53 хв. Між станціями Святогірськ і Куп'янськ цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Тропа(17.19), Овочева(17.38), Підлиманська(17.59), Платонівка(18.15), Сенькове(18.32), Глушківка(18.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Святогірськ - Куп'янськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Святогірськ Куп'янськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Святогірськ - Куп'янськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6482 Святогірськ Куп'янськ 04.35
Святогірськ
06.28
Куп'янськ-Вузловий
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути
6486 Святогірськ Куп'янськ 17.10
Святогірськ
19.03
Куп'янськ-Вузловий
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Святогірськ -Куп'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святогірськ — Куп'янськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куп'янськ — Святогірськ