З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сихів - Делятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сихів - Делятин:

Розклад поїздів Сихів Делятин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Сихів Делятин найчастіше зупиняються на станціях Ходорів, Букачівці, Бурштин, Галич, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.12 зі станції Сихів, в кінцевий же пункт Делятин прибувають вони відповідно о 20.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сихів Делятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сихів - Делятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Сихів - Делятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606К Львів Рахів 16.12
Сихів
20.54
Делятин
4 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сихів -Делятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сихів — Делятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Делятин — Сихів