З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сихів - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сихів - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Сихів Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Сихів Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Ходорів, Букачівці, Бурштин, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.12 зі станції Сихів, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 18.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сихів Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сихів - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Сихів - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
606К Львів Рахів 16.12
Сихів
18.47
Івано-Франківськ
2 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сихів -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сихів — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Сихів