У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Татарів - Берлибаш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Татарів - Берлибаш:

Поточний розклад електричок Татарів - Берлибаш включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 25 хв зі станції Татарів і прибуває на станцію Берлибаш о 13 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ділове, в цьому випадку поїздка займе 2 г 36 хв. Між станціями Татарів і Берлибаш цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Ворохта(10.37), Свидовець(11.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Татарів - Берлибаш, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Татарів Берлибаш ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Татарів - Берлибаш можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441* Коломия Ділове 10.25
Татарів
13.01
Берлибаш
2 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Татарів -Берлибаш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Татарів — Берлибаш

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Берлибаш — Татарів