У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернівка-Миколаївська - Ясна Зоря
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Тернівка-Миколаївська - Ясна Зоря:

Поточний розклад електричок Тернівка-Миколаївська - Ясна Зоря включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 53 хв зі станції Тернівка-Миколаївська і прибуває на станцію Ясна Зоря о 10 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Миколаїв Вантажний - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Тернівка-Миколаївська і Ясна Зоря цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Тернівка-Миколаївська - Ясна Зоря, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Тернівка-Миколаївська Ясна Зоря ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Тернівка-Миколаївська - Ясна Зоря можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001* Миколаїв Колосівка 09.53
Тернівка-Миколаївська
10.36
Ясна Зоря
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Тернівка-Миколаївська -Ясна Зоря можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернівка-Миколаївська — Ясна Зоря

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ясна Зоря — Тернівка-Миколаївська