У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Ужгород Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Свалява, Воловець, Славське, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.06 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 10.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
031 Ужгород Кривий Ріг 16.06
Ужгород
10.29
Кривий Ріг-Головний
18 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
031Л Ужгород Херсон 16.06
Ужгород
10.29
Кривий Ріг-Головний
18 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Ужгород