У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Запоріжжя:

Розклад поїздів Ужгород Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Свалява, Воловець, Славське, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.35 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 12.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
3 Ужгород Запоріжжя 11.35
Ужгород
12.21
Запоріжжя-1
1 д 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Ужгород