У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вінниця - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вінниця - Київ:

Поточний розклад електричок Вінниця - Київ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 08 хв зі станції Вінниця і прибуває на станцію Київ о 12 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 868 сполученням Гречани - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 58 хв. Між станціями Вінниця і Київ цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Калинівка-1(08.29), Кожанка(10.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вінниця - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вінниця Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вінниця - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
868 Гречани Київ 08.08
Вінниця
12.06
Київ-Пас.
3 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вінниця -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вінниця — Київ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Вінниця